SFFS Dambořice

Soutěžní festival folklorních souborů

Program festivalu

Tištěný program

Program 2018 - vnější strana - vnitřní strana

Změna programu vyhrazena.

Pátek  29.6.2018

18:30-21:00        Stavění máje – POD MÁJÓ JE VODA, ZELENÁ SE, VE SKLENIČCE VÍNKO, ČERVENÁ SE…

      účinkují: MS Lovčice, Horňácký mužský sbor z Velké, Mužský sbor od Lip z Vacenovic,

      Mužský sbor Dambořice, Děvčata z Dambořic, Ženský sbor Kostičanky,

      Ženský sbor Hroznová Lhota, Ženský sbor Moravjanky z Moravan

                            autor: Vašíček M. a Varmuža J.

21:00-22:00        Výuka folklorních tanců – připravujeme

22:00-23:00       VE STRÁŽNICI NA VOJNU VERBUJÚ  

     Hudební Nokturno – o živlech vojenských

     účinkují: Magdalena Múčková, Cimbálová muzika Pavla Múčky ze Strážnice,
     Malý dívčí sborek

     autor: Magdalena Múčková

 

Sobota  30.6.2018

17:00-18:00        Roztančená vesnice - živelně organizovaný průvod obcí

      účinkují: DH Galánka a všechny zůčastněné soubory 

18:00-19:15        Nezkrotníčci - o dětském živlu, dětské radosti a šedivosti rodičů

      účinkují:  malá a velká Salajenka, Násedlováček, Kyjovánek, Křižanovánek .....

      autorky: Kateřina Kroupová a Barbora Vašíčková

19:30-20:30        Divadýlko pro děti – pohádky a písničky pro dospělé, dětičky

      účinkují: dětské kočovné divadýlko Kyjov

      autor: Pavel  Růžička 

19:30-20:30        Muzikanti hrajte - o živlech muzikantských ...

      účinkují: CM Friška, CM Krepina, HCM Marka Potěšila, CM Notečka, CM Muzička

      autor: D. Vašulka 

21:00-22:30        Ve svém živlu – soutěžní pořad folklorních souborů

      autor: L. Šimeček                                         

22:45-00:15        Od Šumavy k Tatrám - živel lidový

      účinkují: Folklórny súbor Stavbár - Žilina, Plzeňský lidový soubor Mladina - Plzeń

00:15                   Od rána do rána - Beseda u CM

                            účinkuje: CM Friška z Kyjova s primášem D. Vašulkou

 

Neděle 1.7.2018

14:00-15:00        Vystoupení hostujících souborů na zámku ve Slavkově

16:00-17:00        Šašek Franta a klaun Pepe 

klauniáda s pohádkovým příběhem, v němž si zahrají i děti

17:00-18:00        Dambořice sobě  - pořad dambořických souborů

                            účinkují: FS Salajka, DFS Salajenka, MS, Děvčata z Dambořic, 
      CM Friška z Kyjova a malá CM Salajenky

                            autor: V. Trumpeš

18:15-19:15        Mladina, Plzeňský lidový soubor - nejlepší choreografie M. Vršeckého 

      Plzeňský lidový soubor Mladina, Plzeň

      autor: Libor Hnát, Tomáš Jedlička 

19:30-20:45       Chilsko - Slovensko – pořad zahraničních souborů

      účinkují: Folklórny súbor Stavbár - Žilina, soubor z Chile

21:00-22:30        Fleret a Zuzana Šuláková - o živlu nestárnoucím a krvi mladé      

      - dvorní kapela valašského království

             Fleret videoklip 1 - Zafůkané      Fleret videoklip 2 - Mrtvém přes cestu